Du har ingen varer i handlekurven.
Lukk
Søk
-40%

Amundsen Peak Panther

Red

Bukseversjonen av verdens første tekniske nikkers
Se mer fra AMUNDSEN
kr 8 499
kr 5 099
Tilgjengelighet: Utsolgt
SKU: 149057PARENT
Produsentens varenummer: mpa01.3.150
Modell: Herre
Kvalitet: skall
Farge: Red

Velg variant :

  • vipps
  • klarna
  • mastercard
  • maestro
  • visa
  • visa-electron

Tilgjengelige varianter

SKU: 149057PARENT
Produsentens varenummer: mpa01.3.150
Modell: Herre
Kvalitet: skall
Farge: Red

Bukseversjonen av verdens første tekniske nikkers. Disse buksene er laget i det samme høyytelses Schoeller 4-veis stretch-stoffet og c_change-membranen, og tilbyr en ideell blanding av fleksibilitet, værbestandighet og pusteevne. Nylig integrerte funksjoner inkluderer en justerbar passform med borrelås.

 

› 4-veis stretch 3-lags stoff fra Schoeller, Sveits

› C_change-membran for ultimat klimakontroll

› Vanntetthet: > 10K mm vannsøyle

› Pusteevne: 18K g/m2/24t

› Kevlar-forsterkninger på innsiden av bunnen

› Sømmer er nøye forseglet og vanntett

› Ventilasjon på sidene

› 5 lommer med glidelås, inkludert lårlomme for skredsendere/mottaker

 

Bukseversjonen av verdens første tekniske nikkers. Disse buksene er laget i det samme høyytelses Schoeller 4-veis stretch-stoffet og c_change-membranen, og tilbyr en ideell blanding av fleksibilitet, værbestandighet og pusteevne. Nylig integrerte funksjoner inkluderer en justerbar passform med borrelås.

 

› 4-veis stretch 3-lags stoff fra Schoeller, Sveits

› C_change-membran for ultimat klimakontroll

› Vanntetthet: > 10K mm vannsøyle

› Pusteevne: 18K g/m2/24t

› Kevlar-forsterkninger på innsiden av bunnen

› Sømmer er nøye forseglet og vanntett

› Ventilasjon på sidene

› 5 lommer med glidelås, inkludert lårlomme for skredsendere/mottaker

 

Desember, 1911 var Roald Amundsen det første mennesket til å sette foten på Sydpolen. Lite visste Amundsen om at han skapte selve grunnlaget for Amundsen Sports - og at hans slektning, industridesigneren Jørgen Amundsen, ville returnere til sydpolen 100 år etter.

Selve grunnlaget for Amundsen Sports, er tuftet på standardene satt av Roald Amundsen og hans eventyrlyst. En vellykket kombinasjon av tradisjon og nyskapning. Amundsen Sports utvikler smarte produkter inspirert av fortiden og er bygget for fremtiden med avanserte tekniske funksjoner og state-of-the-art materialer. 

Tradisjonelt hadde fjellfolk et sett med klær til alle aktiviteter. Innovative materialer og løsninger kan nå gi den samme friheten uten kompromisser. Deres mål er å forenkle din utendørs livsstil ved å lage tilpasningsdyktige og tidløse produkter.  

Slagord; Innovasjon gjennom tradisjon

Ved bestilling i nettbutikken har du følgende leveringsalternativer:

 

 

  • Hent i butikk

Vi klargjør din ordre så raskt vi kan og varsler deg straks den er klar for henting.

 

  • Få varen sendt til postkontor/hjem

Gratis frakt på alle ordre* over 1.200,-

For ordre under 1.200,- tilkommer 80kr for sending til Post i butikk, eller 150kr med levering på dør. Vi sender kun til fastlands-Norge.

 

 

*Kajakk og sykkel har ikke fri frakt.

Sykkel (unntak elsykkel): 500kr til nærmeste Bring terminal, 1 000kr levert hjem på dør.

Kajakk baseres på postnummer med følgende takser;

0000-4999, fast fraktpris på 1000kr levert hjem

5000-7999, fast fraktpris på 1500kr levert hjem

8000-8999, fast fraktpris på 2000kr levert hjem

9000-9999, fast fraktpris på 3000kr levert hjem

 

Leveringstider:

Vi sender ut din bestilling så fort som mulig etter den er mottatt, normal behandlingstid er 1 virkedag. I perioder med salg og mye pågang må det regnes noe ekstra tid. 

Ved bestilling av ski, sykkel eller kajakk må det regnes opp mot 3-5 virkedager før varen blir sendt fra oss. Ta kontakt om det er spesielle tilfeller hvor dette haster!

Har du fått levert en ordre som du ønsker å returnere eller bytte så er det to alternativer:

  • Returner i butikk - gratis

Ta med produktet til vår butikk, så kan du returnere eller bytte det der. Husk å ta med original emballasje og pakkseddel.

Skal du bytte et produkt som har vært på tilbud hjelper vi deg i butikk så du får den samme prisen. Dette gjelder inntil 14 dager fra produktet er mottatt. 

 

  • Returner via Posten - kr 100,-

Send produktet tilbake til oss med returetikett fra Bring. Den lager du enkelt her: retur.bring.no/?q=olympiasport-retur 

Husk å legge ved pakkseddelen som fulgte sendingen, da går returbehandlingen raskere. Vi belaster returfrakten når vi refunderer deg for kjøpet.

 

Bytte av vare

Ønsker du å bytte en vare så sender du i retur som beskrevet over, og legger ny bestilling i nettbutikken. Da får du riktig produkt raskt levert hjem og penger for ditt første kjøp blir refundert når vi mottar det. På den nye bestillingen du legger inn kan du velge faktura, da vil forfallsdato for ny faktura og dato du mottar pengene for ditt første kjøp mest sannsynlig være ganske like. 

Skal du bytte et produkt som har vært på tilbud så kontakter du oss før ny bestilling, og du vil få tilsendt rabattkode som gir samme pris. Dette gjelder inntil 14 dager fra produktet er mottatt. 

 

Les mer her:

olympiasport.no/bytte-og-retur

Produktetiketter