Du har ingen varer i handlekurven.
Lukk
Søk
Filter

Swix Horizon Primaloft Vest Womens Black/Phantom

-20%

Beklager - dette produktet er ikke lenger tilgjengelig

Allsidig vest laget av quiltet Primaloft som holder deg varm
Produsent: SWIX
kr 1 599
kr 1 279
Tilgjengelighet: Utsolgt
SKU: 147289PARENT
Produsentens varenummer: 11346-10150

Velg variant :

Tilgjengelige varianter

SKU: 147289PARENT
Produsentens varenummer: 11346-10150

En allsidig vest laget av quiltet Primaloft som holder deg varm.

Horizon Primaloft vest er designet for kvinner. Vesten er fremstilt i quiltet Primaloft med to lag tettvevd nylon, som er svært vindavvisende og isolerende. Stretchpanel i siden for god bevegelighet. To håndlommer med glidelås og mykt fleecefôr, samt en ytterlomme på brystet med glidelås.

Høydepunkter

En allsidig vest med to håndlommer og én brystlomme

Quiltet Primaloft foran og bak, som er svært vindavvisende og isolerende

Kragen er laget med fleece på innsiden

Stretchpanel i sidene på vesten for best mulig bevegelighet

 

Laget for

Langrenn

En allsidig vest laget av quiltet Primaloft som holder deg varm.

Horizon Primaloft vest er designet for kvinner. Vesten er fremstilt i quiltet Primaloft med to lag tettvevd nylon, som er svært vindavvisende og isolerende. Stretchpanel i siden for god bevegelighet. To håndlommer med glidelås og mykt fleecefôr, samt en ytterlomme på brystet med glidelås.

Høydepunkter

En allsidig vest med to håndlommer og én brystlomme

Quiltet Primaloft foran og bak, som er svært vindavvisende og isolerende

Kragen er laget med fleece på innsiden

Stretchpanel i sidene på vesten for best mulig bevegelighet

 

Laget for

Langrenn

Smøring og merkenavnet Swix ble lansert 28.November 1946. Den gode kvaliteten på produktene deres gjorde at norske eliteløpere valgte å begynne å bruke produktene og allerede under OL, to år etter hadde samtlige gull-vinnere SWIX under skiene.

Hos oss kan du kjøpe et bredt utvalg av Swix produkter for smøring og preparering av ski. Her finner du også Swix skibukse, skijakke, luer og andre Swix klær til trening og en aktiv fritid.

Ved bestilling i nettbutikken har du følgende leveringsalternativer:

1: Hent i butikk

Vi klargjør din ordre så raskt vi kan etter bestilling, og du får beskjed fra oss når varen(e) er klar for henting.

2: Få varen sendt hjem

Fra vår nettbutikk sender vi til hele Norge. Hos oss får du gratis frakt på alle ordre* over 1.500,-. For ordre under 1.500,- tilkommer et frakttillegg på 120 kr. Vi minner om at varer til Svalbard blir solgt med merverdiavgift. Ønsker du refusjon på merverdiavgiften må du fylle ut et skjema og returnere det til oss.

*Kajakk og sykkel har ikke fri frakt.

Sykkel: 500kr til nærmeste Bring terminal, 1 000kr levert hjem på dør.

Kajakk: 1 000kr til nærmeste Bring terminal, 2 000kr levert hjem på dør.

 Leveringstider:

Vi sender ut din bestilling så fort som mulig etter den er mottatt, normal behandlingstid er 1 virkedag. I perioder med salg og mye pågang må det regnes noe ekstra tid.

Ved bestilling av ski, sykkel eller kajakk må det regnes opp mot 3-5 virkedager før varen blir sendt fra oss. Ta kontakt om det er spesielle tilfeller hvor dette haster!

Varer som blir bestilt og skal hentes i butikk blir gjort klare så fort det er mulig og kunde får beskjed om at varen ligger klar for henting.

Varer som skal byttes må være i original emballasje og merkelapper på klær skal henge på. Original emballasje, som skoesker, må ha en pose eller lignende rundt seg så esken kan brukes til neste kunde. Produktet skal være ubrukt og fremstå som nytt.

Enhver håndtering av varene som ikke har vært nødvendig for å fastslå varenes art, egenskaper og funksjon, og som har ført til en verdireduksjon, kan vi kreve erstatning for (jf. Angrerettloven §25). Vi vil da ta kontakt med deg.

Har du fått levert en vare som du ønsker å returnere eller bytte så er det to alternativer for hvordan du går frem.

Alternativ 1: Bytte i butikk. Ta med produktet til vår butikk, så kan du returnere eller bytte det der. Husk å ta med original emballasje og pakkseddel.

Alternativ 2: Sende produktet tilbake og bestille nytt. Da sender du produktet du har fått i retur til oss, med utfylt skjema og pakkseddel vedlagt. Legg så inn en ny bestilling via nettsiden på det produktet du ønsker istedenfor. Da får du riktig produkt raskt levert hjem og penger for ditt første kjøp blir refundert. Dersom du har valgt faktura vil denne bli slettet så fort vi har mottatt og behandlet returen. På den nye bestillingen du legger inn kan du velge faktura, da vil forfallsdato for ny faktura og dato du mottar pengene for ditt første kjøp mest sannsynlig være ganske like.

Slik går du frem for å bytte en vare kjøpt i nettbutikken:

  • Legg inn en ny bestilling på varen du ønsker å bytte til
  • Send varen du ønsker å bytte i retur. Legg ved utfylt skjema og pakkseddel som fulgte med sendingen
  • Vi belaster 100kr for returfrakten også ved bytte

Retur:

Ved retur av vare vil returkostnadene belastes av forbrukeren, så sant vi ikke har sendt deg feil vare (jf.Angrerettloven §15 første ledd). Etter angrerettloven kan forbrukeren gå fra avtalen uten å oppgi noen grunn innen 30 dager.

For å lage en returetikett går du til retur.posten.no og bruke returkode 00105863517.

Returfrakt koster 100kr og blir trukket fra beløpet når vi refunderer deg for returen.

Adressen er Olympia Sport, Travveien 4, 3170 SEM.

Vi har utvidet returtid i november og desember i forhold til Black Week og julegavehandel. Alle ordre vil være mulig å bytte i løpet av januar.

Produktetiketter